Skip to content

Administrasjon

Verner Fagerli

Daglig leder / kalkulasjon og salg
Telefon: 906 98 071
verner@emvc.no

Malin Fagerli

Økonomi
Telefon: 959 19570
malin@emvc.no

Salg- og prosjektavdeling

Geir Olav Bentengen

Prosjektleder / produksjonsansvarlig
Telefon: 907 34 194
geir.olav@emvc.no

Fredrik B. Foseid

Prosjektleder / salg
Telefon: 959 46 214
fredrik@emvc.no

Michael Pedersen

Prosjektleder
Telefon: 488 92 860
micke@emvc.no

Sigurd Hamre

Ingeniør / IWE sveisekoordinator
Telefon: 941 31 258
sigurd@emvc.no

Helder Reis

Ingeniør / konstruktør – tegner
Telefon: 940 00 312
helder@emvc.no

Marec Katascenko

Ingeniør / konstruktør – tegner
Telefon: +37 129 298 129
marec_ltd@inbox.lv

Montasjeledelse

Emil Anderberg

Montasjeleder
Telefon: 455 01 161
emil@emvc.no

Finn Ivan Johansen

Montasjeleder
Telefon: 905 39 159
finn.ivan@emvc.no

Juul Haug

Montasjeleder
Telefon: 404 00 080
juul@emvc.no

Thord Danielsson

Monteringsleder
Telefon: +46 705 512 909
thord@emvc.no

EMV er en tradisjonsrik og anerkjent produsent av moderne stålkonstruksjoner og ­trapper til bygg­ og anleggsbransjen på østlandet. Vi har prosjektert og produsert ståltrapper i over 60 år og flere kaller oss spesialister. Med erfaring og en smart produksjonslinje løser vi de fleste trappekonstruksjoner i stål.

EMV har hovedkontor og produksjon på Magnor i Kongsvingerregionen, rett ved grensen til Sverige. Våre montører har base på Oslokontoret. EMV sin sentrale plassering sikrer effektive leveranser til østlandsområdet, (Oslo, Viken, Romerike, Gardermoen, Kongsvingerregionen, Innlandet, Hamar).

EMV leverer norskproduserte stålkonstruksjoner, laget nær bygge­- eller anleggsplassen. Stålindustrien jobber for å ha en sirkulær produksjon, stål egner seg ekstremt godt til prefabrikkering og konstruksjoner. Både formbarheten, prosesseringen og hvordan vi tenker sveising, kontra bolter, sikrer høy grad av gjenvinning.