Administrasjon

Rune Torp

Daglig leder, Koordinator

Telefon : 901 57 649
rune@emvc.no

Verner Fagerli

Kalkulasjon / Salg

Telefon : 906 98 071
verner@emvc.no

Sigurd Hamre

Teknisk tegner/Sveisekoordinator

Telefon : 941 31 258
sigurd@emvc.no

Malin Fagerli

Økonomi

Telefon : 959 19 570
malin@emvc.no

Prosjektledere

Geir Olav Bentengen

Prosjektleder

Telefon : 907 34 194
geir.olav@emvc.no

Fredrik B. Foseid

Prosjektleder

Telefon : 959 46 214
fredrik@emvc.no

Martin Krogstad

Prosjektleder

Telefon : 950 37 758
martin@emvc.no

Montasjeledere

Emil Anderberg

Montasjeleder

Telefon : 455 01 161
emil@emvc.no

Finn Ivan Johansen

Montasjeleder

Telefon : 905 39 159
finn.ivan@emvc.no

Juul Haug

Montasjeleder

Telefon : 404 00 080
juul@emvc.no

Michael Pedersen

Montasjeleder

Telefon : 488 92 860
micke@emvc.no

Want to work with us or just internship?

Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium lectorum. Claritas
est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem.
Browse Services